Kontaktuj się bez granic

Zorganizowane wspólnie przez firmy Avaya i Nokia roadshow miało na celu prezentację powstałych w wyniku ich współpracy rozwiązań telekomunikacyjnych dla przedsiębiorstw, łączących funkcje telefonii stacjonarnej i komórkowej. W jego ramach cztery wybrane miasta Polski – Wrocław, Kraków, Warszawę i Sopot – od 24 do 28 kwietnia odwiedziła „Mobilna ciężarówka” Avaya, zawierająca wersje demonstracyjne oprogramowania oraz urządzeń telekomunikacyjnych.

 Polskie prezentacje rozwiązań Avaya i Nokia są elementem europejskiego roadshow Avaya „All-In-One” („Wszystko w jednym”), organizowanego w 2006 roku. „Mobilna ciężarówka” Avaya w ciągu 9 miesięcy odwiedzi 12 państw, aby na miejscu zaprezentować działanie nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych Fixed Mobile Convergence.

Dzięki zastosowaniu w firmie rozwiązań FMC pracownicy mogą korzystać z jednego numeru służbowego i jednej poczty głosowej, bez względu na to, czy używają telefonu stacjonarnego, czy komórkowego, czy w danym momencie znajdują się w biurze, czy w terenie. Zyskują również dostęp do zaawansowanych funkcji telefonii biznesowej, jak połączenia konferencyjne, przekierowywanie rozmów czy skrócone wybieranie numeru. Połączenia z danego numeru – zarówno z telefonu stacjonarnego, jak i komórkowego – mogą być nagrywane i rozliczane, co ma znaczenie w przypadku call i contact center czy instytucji finansowych.

Użytkownik może wyłączyć profi l służbowy w telefonie komórkowym i odbierać tylko połączenia prywatne, co umożliwia oddzielenie rachunków za rozmowy prywatne i służbowe.