Zintegrowana platforma ECOD Dystrybucja Comarch w Mattel

    Comarch i Mattel Poland Spółka z o.o. podpisały umowę na wdrożenie i utrzymanie biznesowej platformy komunikacyjno-raportującej ECOD Dystrybucja. System będzie umożliwiał regularne raportowanie informacji o stanach magazynowych i odsprzedaży do klientów detalicznych z zewnętrznej sieci dystrybutorów.

    – Dzięki systemowi Comarch ECOD Dystrybucja będziemy w stanie wspomagać pracę naszych dystrybutorów oraz mierzyć skuteczność  kampanii promocyjnych poprzez regularne raportowanie informacji o odsprzedaży naszych produktów do klientów detalicznych – mówi Cezary Sitkowski, Finance Manager Eastern Europe z firmy Mattel.

    Współpraca z firmą Mattel  jest dla Comarch pierwszym projektem w tej branży. –  Wierzymy, że dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w implementacji platformy ECOD Dystrybucja w branży Retail&FMCG, zakończymy wdrożenie sukcesem – mówi Bartłomiej Ślęk, Business Solution Manager w Sektorze Handel i Usługi.

    Comarch ECOD Dystrybucja to system umożliwiający firmom współpracującym z zewnętrzną siecią dystrybucji, przez którą realizowana jest sprzedaż do sklepów detalicznych, a także codziennie pozyskiwanie i raportowanie aktualnych danych biznesowych takich jak dane o odsprzedaży oraz bieżące stany magazynowe.

    Mattel Poland to oddział amerykańskiej firmy Mattel, światowego lidera wśród producentów zabawek, znanego przede wszystkim z produkcji lalek Barbie®, samochodzików Matchbox® oraz zabawek Fisher-Price®.