WMS w magazynach ES-System

    ES-System, producent i dystrybutor nowoczesnych systemów oświetleniowych, wybrał system Effect Warehouse firmy Consafe Logistics do zarządzania pracą w magazynach.

    – Oczekujemy głównie wzrostu wydajności pracowników, których praca jest ściśle związana z przepływem towarów przez magazyn, jak również wyeliminowania błędów nieuniknionych podczas pracy ręcznej – zaznacza Piotr Orłowski, dyrektor handlowy w firmie ES-System. Projekt obejmuje pełną infrastrukturę informatyczną i logistyczną i ma przebiegać w trzech etapach. Najpierw Effect Warehouse zostanie wdrożony w trzech magazynach w różnych lokalizacjach, następne etapy projektu obejmują dwie kolejne lokalizacje.

    Consafe Logistics wyposaży również pracowników magazynów w wytrzymałe terminale mobilne MC9090 firmy Motorola oraz drukarki kodów kreskowych Zebra Technologies.

    – W firmie ES-System jeden serwer WMS będzie obsługiwał procesy logistyczne związane z produkcją i dystrybucją w pięciu różnych rozproszonych lokalizacjach – mówi Jarosław Bukowski, Sales & Marketing Director w Consafe Logistics.