Rajdowe fascynacje IT Leasing

Krakowska firma IT Leasing, oferująca leasing i wynajem serwerów Sun Microsystems, ostatnio dała się poznać z zupełnie innej strony. Piotr Cisowski, na co dzień piastujący stanowisko prezesa firmy, prywatnie jest miłośnikiem sportów samochodowych i również w tej dziedzinie ma imponujące osiągnięcia. Sprawdził się w roli kierowcy rajdowego 20 marca br., podczas Toyota Rally 2005 w Krakowie.

Załoga Piotra Cisowskiego (pilotem był Marcin Reczyński – dyrektor ds. marketingu i sprzedaży z firmy DNS Polska) startowała Nissanem Micrą 1.0 i uplasowała się na II miejscu w klasie do 1300 cm3 i zajmowała 10 miejsce w klasyfikacji generalnej. W imprezie uczestniczyło 40 załóg, 31 zostało sklasyfikowanych.

Piotr Cisowski jest również pomysłodawcą i organizatorem krakowskiego Rajdu Samochodowego LeaseCar 2005 o Puchar Prezesa Sun Microsystems Polska, który odbędzie się 11 czerwca. I edycja rajdu będzie rozgrywana na specjalnie przygotowanych trasach wokół Krakowa. W programie przewidziane są dwie próby zręcznościowe na lotnisku wojskowym w Balicach oraz dwugodzinna jazda na orientację z poszukiwaniem punktów kontroli przejazdu. Redakcja MSI objęła patronat prasowy nad imprezą.

www.itleasing.pl