Oracle Application Integration Architecture w wersji 2.5

    W nowej wersji wprowadzono 16 skonfigurowanych fabrycznie pakietów integracyjnych przyspieszających uzyskanie zwrotu z inwestycji w aplikacje oraz obniżających koszt integracji.

    W czasie konferencji Oracle OpenWorld w San Francisco firma Oracle poinformowała o wprowadzeniu na rynek architektury Oracle Application Integration Architecture (AIA) w wersji 2.5. Jest to najbardziej jak do tej pory rozbudowana wersja tej architektury ― wprowadzono w niej 10 nowych aplikacyjnych pakietów Process Integration Packs (PIP) oraz 6 nowych pakietów branżowych, a także stale rozbudowywaną bibliotekę liczącą obecnie ponad 1000 usług i ponad 100 obiektów biznesowych.

    Architektura Oracle AIA w wersji 2.5 pomaga przedsiębiorstwom uprościć integrację procesów biznesowych oraz przyspieszyć udostępnianie aplikacji dla przedsiębiorstw za pomocą sprawdzonego i niezawodnego środowiska opartego na architekturze SOA.

    Architektura Oracle AIA w wersji 2.5 zapewnia jeszcze szerszy zakres i jeszcze większy poziom zaawansowania obsługi różnych branż. We wcześniejszych rozszerzeniach firma Oracle udostępniła już pakiety Oracle AIA Foundation Pack dla branż takich, jak telekomunikacja, sektor usług komunalnych i branża ubezpieczeń. W najnowszej wersji wprowadzono pakiety PIP dla branży produkcyjnej, a także dla sektora usług komunalnych, handlu detalicznego i nauk medycznych.

    Rozwiązanie Oracle AIA w wersji 2.5, obejmujące w sumie 30 pakietów PIP oraz 4 pakiety Foundation Pack, umożliwia realizację procesów o znaczeniu krytycznym w wielu branżach.