Nowe serwery HP ProLiant G7

    HP poinformował o rozszerzeniu oprogramowania do zarządzania serwerami o nowe funkcje, które znacznie usprawniają działanie systemów i zwiększają ich wydajność w całym cyklu eksploatacji. Zwrot z inwestycji jest możliwy już po dwóch miesiącach.

    HP wprowadza też na rynek dwie nowe platformy serwerowe z serii HP ProLiant G7, zapewniające pełny zwrot z inwestycji już po dwóch miesiącach. Serwery stelażowe HP ProLiant DL360 G7 oraz HP ProLiant DL 380 G7 charakteryzują się współczynnikiem konsolidacji wynoszącym nawet 20:1, co pozwala zaoszczędzić powierzchnię w centrum przetwarzania danych i jednocześnie zwiększyć jego możliwości obliczeniowe.(1)

    Dzięki tym produktom oraz serwerom HP ProLiant DL165 G7, DL385 G7 i SL165z G7, które zostały wprowadzone na rynek w ubiegłym miesiącu, klienci mogą nie tylko odzyskać początkowe nakłady inwestycyjne, lecz także osiągać dalsze oszczędności dzięki niższym kosztom eksploatacji. Uzyskane w ten sposób środki mogą być przeznaczone na inne, innowacyjne projekty informatyczne. 

    Serwery HP stanowią podstawowy element architektury Converged Infrastructure. Zawierają zaawansowane funkcje zarządzania i zapewniają nawet 27-krotne zwiększenie sprawności energetycznej. Rozwiązania infrastruktury konwergentnej HP pozwalają klientom na integrację zasobów technicznych i połączenie odseparowanych systemów, dzięki czemu możliwości operacyjne firmy mogą zwiększać się wraz ze zmieniającymi się potrzebami biznesowymi.