Miniaturowe drukarki paragonów

Firma Zebra Technologies wprowadziła na rynek nowe minidrukarki z serii MZ, przeznaczone do takich zastosowań, jak dostawy i praca w terenie, a także obsługa klienta w handlu, turystyce, gastronomii czy transporcie publicznym. Drukarka MZ220, a także większa MZ320 z 7,5-centymetrową rolką papieru, debiutują na rynku polskim w tym samym czasie, co w całym regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka).

– Drukarki z serii MZ zostały zaprojektowane specjalnie na potrzeby pracowników mobilnych, aby łatwo mogli drukować informacje pochodzące z palmtopów, smartphonów lub innych urządzeń kieszonkowych. Nowe poręczne drukarki służą przede wszystkim do druku paragonów i różnych potwierdzeń na mniejszą skalę – powiedział Grzegorz Zbrożek, dyrektor ds. rozwoju rynku Zebra Technologies na region EMEA-Wschód.

MZ220 waży niespełna 450g i podobnie jak jej większy odpowiednik, MZ320, zawiera różne opcje bezprzewodowego połączenia sieciowego – od podczerwieni (IrDA) przez USB 2.0 do opcjonalnego Bluetooth oraz standardu 802.11b/g. Drukarka łatwo mieści się w dłoni i może być noszona przez mobilnego pracownika przez cały dzień pracy, nie powodując dodatkowego obciążenia czy zmęczenia.

www.zebra.com