Krzysztof Witczak nowym dyrektorem sprzedaży i członkiem zarządu w itelligence

Itelligence powierza zarządzanie obszarem sprzedaży swoich rozwiązań Krzysztofowi Witczakowi. Nominacji towarzyszy zmiana struktury organizacyjnej itelligence. Nowy dyrektor sprzedaży wejdzie do zarządu polskiego oddziału itelligence i będzie odpowiadał za połączone działy sprzedaży rozwiązań SAP i outsourcingu IT. Krzysztof Witczak ma kilkanaście lat doświadczenia w sprzedaży rozwiązań IT. Przez ostatnie 9 lat pracował na stanowisku dyrektora sprzedaży w T-Systems Polska. Mianowanie nowego dyrektora ma na celu intensyfikację działań sprzedażowych itelligence na polskim rynku średnich i dużych przedsiębiorstw.

Krzysztof Witczak od kilkunastu lat zajmuje się sprzedażą rozwiązań informatycznych. W swojej karierze zarządzał obszarami sprzedaży m.in. w firmach Compex i Floramex. Ostatnie 9 lat spędził w firmie T-Systems Polska, będącej jednym z największych europejskich dostawców kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych, należącej do Grupy Deutsche Telekom AG. W T-Systems Polska odpowiadał za organizację i zarządzanie efektywną strukturą sprzedażową i obsługą klientów na terenie Polski. Krzysztof Witczak jest ekspertem w negocjacjach i prowadzeniu kompleksowych projektów sprzedażowych do nowych klientów. Ma na swoim koncie podpisanie wielu kontraktów o wartości przekraczającej 1 mln Euro.

Nowe stanowisko dyrektora sprzedaży, członka zarządu połączy dotychczas oddzielone działy sprzedaży rozwiązań SAP i outsourcingu IT. Zmiana ta pozwoli itelligence osiągnąć najwyższy poziom zaspokajania potrzeb klientów poprzez oferowanie im kompleksowego portfolio usług firmy. Mianowanie Krzysztofa Witczaka na członka zarządu ma na celu podkreślenie koncentracji itelligence na sprzedaży kompleksowych rozwiązań informatycznych do grupy średnich i dużych przedsiębiorstw.

– itelligence jako jeden z niewielu partnerów SAP dobrze sobie radzi na rynku pomimo spowolnienia gospodarczego. Mamy bardzo dobre wyniki po pierwszym kwartale roku i obiecujący portfel zamówień. Chcemy wykorzystać naszą mocną pozycję i zintensyfikować działania sprzedażowe w Polsce. Postanowiliśmy też podkreślić wagę obszaru sprzedaży w organizacji wprowadzając nowego szefa sprzedaży do zarządu. Jestem bardzo zadowolony z tego, że do naszego zespołu dołączył tak doświadczony ekspert sprzedaży jak Krzysztof Witczak. Jego wieloletnie doświadczenie na rynku rozwiązań SAP z pewnością przyczyni się do osiągnięcia jeszcze lepszej pozycji itelligence. – mówi Arnold Nowak, prezes zarządu itelligence Sp. z o.o.

– Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do zespołu itelligence. Od kilku lat obserwowałem dynamiczny rozwój tej firmy i jestem szczególnie dumny z faktu, że będę mógł w nim teraz uczestniczyć. Mam ambitne cele i zadania. W ich realizacji pomoże mi wrodzony entuzjazm i wola walki. Wraz z moim zespołem, mam nadzieję przyczynić się do wielu kolejnych rynkowych sukcesów itelligence. – mówi Krzysztof Witczak, dyrektor sprzedaży, członek zarządu itelligence Sp. z o.o.

Krzysztof Witczak ma 37 lat. Jest doktorantem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Prywatnie jest miłośnikiem motocykli i posiadaczem czarnego pasa Jiu-Jujitsu. Ma żonę i dwójkę dzieci.

itelligencegroup.com/pl