Komputery mobilne sterowane głosem

Firma Symbol Technologies, Inc przedstawiła nowy system złożony z komputera mobilnego i skanera.

Komputery mobilne z serii WT4000 zostały opracowane dla klientów głównie z branży magazynowej i dystrybucyjnej. Przeznaczone do noszenia na ręku lub przy pasie, umożliwiają użytkownikom swobodne poruszanie się podczas skanowania danych oraz ich precyzyjnego wprowadzania w czasie rzeczywistym. Zapewniają również dostęp do najważniejszych informacji biznesowych. sie temperatury. Wytrzymują wielokrotne upadki z wysokości 1,2 m. Komputery zapewniają obsługę aplikacji głosowych, tekstowych oraz głosowotekstowych. Mogą być wyposażone w zestawy słuchawkowe.

Nowe skanery pierścieniowe RS309 i RS409 firmy Symbol szybko i dokładnie odczytują kody paskowe, nawet niewyraźnie wydrukowane lub

uszkodzone. Skaner RS309 ma duży zasięg, co ułatwia pracę magazynierom wybierającym zamówione towary, i jest zabezpieczony przed kondensacją pary wodnej. Zakłada się go na grzbiet dłoni, można nosić bez zmęczenia przez całą zmianę.

– Seria WT4000 stanowi trzecią generację komputerów przeznaczonych do noszenia na ręku i przy pasie. Wyznacza nowe standardy w branży magazynowej i logistycznej – mówi Tomasz Dzideczek, inżynier systemowy w polskim biurze Symbol Technologies.

Z komputerów WT4000 korzysta już m.in. firma kurierska Target Express. Oprócz urządzeń przeznaczonych do noszenia, wybrała również serię komputerów mobilnych MC3090.