Czytnik EX25 firmy Intermec Technologies

Intermec Technologies USA, którego przedstawicielem w Polsce jest firma SKK z Krakowa wprowadza na rynek nowy czytnik EX25, który ma szansę zrewolucjonizować pracę magazynierów, kurierów, kontrolerów jakości na produkcji we wszystkich gałęziach przemysłu.

Czytnik został skonstruowany w technologii kamery CCD. Zainstalowany w mobilnym urządzeniu, takim jak terminal czy skaner bezprzewodowy, umożliwia nie tylko odczyt kodów kreskowych, ale także robienie zdjęć i to z dużych odległości, co odróżnia go od laserowych czytników wykorzystywanych powszechnie m.in. w magazynach.

Czytnik EX25 swobodnie radzi sobie z kodami 1D i 2D, zarówno z niewielkiej odległości 15 cm, jak i z kilku metrów (maksymalnie do 15 m). Odczyt następuje w każdym kierunku, bez względu na ustawienie skanera, a wbudowany celownik laserowy ułatwia pozycjonowanie kodu.

Dodatkowe udogodnienia dla operatorów to doświetlenie kodów odczytywanych w zupełnej ciemności oraz brak wymagań co do nośnika informacji, z którego jest ona odczytywana – może to być zwykła etykieta papierowa lub standardowy dokument.

www.skk.com.pl