Dragon i Memor z Datalogic

W lutym Datalogic wprowadziła na polski rynek dwa nowe produkty – czytnik do zastosowań przemysłowych z rodziny Dragon oraz komputer kieszonkowy Memor.

Czytnik Dragon Datalogic jest przystosowany do najbardziej wymagających, najtrudniejszych zadań w przemyśle i logistyce. Został tak zaprojektowany, aby sprostać ekstremalnym warunkom (odporny na upadki z wysokości 2 m), zachowując wydajność i dokładność niezmienną przez długi okres użytkowania. Klasa szczelności czytnika wynosi IP64, co oznacza, że jest on w pełni odporny na kurz i wodę.

Ergonomiczny w zastosowaniu, nieskomplikowany w obsłudze Dragon firmy Datalogic jest odpowiednim narzędziem w zarządzaniu łańcuchem dostaw, przepływami materiałowymi w magazynach oraz w procesach produkcyjnych i logistycznych. Zasięg odczytu od 10 cm do 10 m.

Nowy komputer kieszonkowy Datalogic Memor działający w systemie Windows CE 5.0 z mikroprocesorem Intel XScale korzysta z sieci bezprzewodowej, jest ergonomiczny, lekki i kompaktowy. Waży zaledwie 210 g i może być obsługiwany jedną ręką.

– Memor to najlepsze rozwiązanie dla osób zajmujących się handlem detalicznym, potrzebujących urządzenia do wczytywania danych. Przydatne również w środowiskach przemysłu lekkiego, w zarządzaniu przepływami magazynowymi oraz logistyce – powiedział Tomasz Szymański, dyrektor ds. kluczowych klientów Datalogic w Polsce.

Dzięki zintegrowanej zdolności odczytywania kodów kreskowych i komunikacji bezprzewodowej (IEEE 802.11b/g lub IEEE 802.15 Bluetooth) Memor umożliwia natychmiastowy dostęp do każdej infrastruktury i urządzenia zewnętrznego Bluetooth. Jest odporny na upadki, kurz i wodę, a dzięki szczelnej obudowie można go używać zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

www.datalogic.com/dragon

www.datalogic.com/memor