Żelowy Nashuatec GXe2600 na biurko

    Euroimpex SA – dystrybutor Nashuatec – wprowadza na rynek kolorową drukarkę GXe2600. Urządzenie jest przeznaczone dla indywidualnych użytkowników lub małych biur. Drukarka pracuje w technologii Gelsprinter, która zapewnia wysoką jakość druku, dużą szybkość i bardzo niskie koszty eksploatacji.

    W drukarkach Nashuatec GXe2600 zastosowane zostały nowatorskie technologie pozwalające na maksymalne przyśpieszenie drukowania oraz zwiększenie wydajności materiałów eksploatacyjnych. Użyto szerokich głowic drukujących oraz elektrostatyczny pas transportu, co pozwala na drukowanie na grubszych nośnikach.

    Nowy żel pozwala na jeszcze bardziej ekonomiczny druk. Dzięki tym ulepszeniom szybkość drukowania ciągłego wynosi do 29 stron na minutę, a rozdzielczość odpowiada 3600x1200dpi. Drukarka Nashuatec GXe2600 wyposażona jest w osobne zasobniki z żelami, które można łatwo wymieniać. Wydruki są w pełni wodoodporne i nie zmieniają się pod wpływem światła.

    Intuicyjny sterownik języka druku RPCS umożliwia szybką i łatwą obsługę urządzenia. Czytelny ekran na panelu użytkownika drukarki informuje na bieżąco o poziomie barwników w poszczególnych zasobnikach, a również komunikuje o wielu różnych zdarzeniach. Drukarka Nashuatec obsługuje wiele rozmaitych formatów i typów papieru, w tym również koperty, które może pobierać ze standardowej kasety na papier.