Sybase oraz BCS Polska podpisały umowę o partnerstwie

    Firma Sybase podpisała umowę partnerską ze spółką BCS Polska – czołowym polskim integratorem rozwiązań IT opartych o technologie komunikacji bezprzewodowej i automatycznej identyfikacji danych. Porozumienie CAP (Commercial Application Partner) zakłada wykorzystanie rozwiązań mobilnych Sybase do rozwoju systemów firmy BCS Polska.

    Program CAP (Commercial Application Provider), przeznaczony jest dla firm tworzących aplikacje m.in. w oparciu o środowisko Sybase. Zapewnia dostęp do nowych technologii Sybase, szkoleń, szerokiego wsparcia technicznego, handlowego i marketingowego.

    „Wierzę, że ta współpraca przyniesie korzyści nie tylko naszym firmom, ale przede wszystkim naszym klientom i partnerom. Zyskają oni bowiem dostęp do najlepszych rozwiązań ułatwiających komunikację bezprzewodową w kluczowych obszarach związanych z produkcją i logistyką.” – mówi Marek Białek, Business Development Manager, Tools and Partners w Sybase Polska.

    Spółka BCS Polska będzie rozwijać swoje systemy w oparciu narzędzia Sybase SQL Anywhere – zarówno Mobilink, jak i SQL Remote.

    „Początkowo będą to systemy mobilne przeznaczone do pracy w terenie (bcsArrow) Docelowo rozważamy możliwość wykorzystania narzędzi bazodanowych również w innych aplikacjach z naszej oferty.” – twierdzi Jacek Liber, Dyrektor Działu Badań i Rozwoju BCS Polska.