Skaner cyfrowy Symbol Technologies

Firma Symbol Technologies, Inc. wprowadziła na rynek ręczny czytnik cyfrowy DS6706. Urządzenie jest wyposażone w matrycę 1,3 megapiksela, która umożliwia przechwytywanie obrazów o wymiarach do 21,59×27,94 cm (8,5×11 cali).

Apteki, sklepy detaliczne i producenci mogą używać DS6707 do skanowania kodów kreskowych oraz skanowania, zapisywania i natychmiastowego wyświetlania dokumentów i obrazów. Dzięki funkcji wielokierunkowego odczytu danych skaner Symbol DS6707 odczytuje kody jednowymiarowe (1D), dwuwymiarowe (2D), PDF417 oraz pocztowe. Urządzenie jest również wyposażone w technikę korekcji tekstu, która zwiększa czytelność skanowanych dokumentów, takich jak recepty albo etykiety wysyłkowe.

W punktach detalicznych urządzenie może odczytywać dane osadzone w kodzie PDF417, na przykład z amerykańskiego prawa jazdy. W magazynach i na zapleczu za pomocą skanera DS6707 pracownicy mogą rejestrować uszkodzone towary. ITL Polska, której właścicielem jest DNS Polska, stanowi część międzynarodowej korporacji Arrow Electronics. Działa na rynku od 2003 roku. Jednym z podstawowych celów spółki jest dążenie do kreowania innowacyjnych rozwiązań dla biznesu w zakresie usług IT. Tworzenie takich rozwiązań opiera się na filozofii dostarczania sprzęt i oprogramowania i usług w formie najmu/dzierżawy na określony przez klienta czas. Zakres usług ITL Polska obejmuje: – wypożyczalnię serwerów – w miesięcznych lub rocznych kontraktach oferuje możliwość wypożyczania serwerów, macierzy dyskowych, klastrów