Oferta dla małych i średnich

Firmy SAP i HP opracowały wspólną ofertę pod nazwą “Mobilize 2005” dla małych i średnich przedsiębiorstw, działających w Europie Środkowej i Wschodniej. W ramach programu klienci mogą nabyć i wdrożyć platformę zarządzania firmą SAP Business One z określonymi urządzeniami HP oraz usługami integracyjnymi, na preferencyjnych warunkach cenowych i prostszych zasadach w porównaniu z indywidualnym zakupem każdego z elementów.

W inicjatywie uczestniczą lokalni partnerzy SAP i HP. Polska jest nie tylko pierwszym krajem, w którym HP i SAP uruchamiają program “Mobilize 2005”, ale także pierwszym, gdzie partnerzy przygotowali specjalny zestaw usług dla firm MŚP. Już w dniu dostawy użytkownicy mogą korzystać z zasadniczych funkcji SAP Business One: sprzedaży, dystrybucji oraz księgowania.

W zestawie klient otrzymuje serwer HP ProLiant ML350 i dwa notebooki HP łącznie z systemami operacyjnymi oraz zainstalowanym rozwiązaniem SAP Business One (licencje dla trzech użytkowników). W ramach opłaty świadczone będą również usługi konfiguracji aplikacji i sprzętu.