ODL – Jubiler nowy produkt firmy ODL

Firma ODL sp. z o.o. wprowadziła na rynek system informatyczny przeznaczony do obsługi firm z branży jubilerskiej. Wybór kierunku działania nie był przypadkowy. – Zauważyliśmy rosnące potrzeby branży jubilerskiej – mówi Jarosław Achinger, jeden z autorów oprogramowania. – Jako jedną z najważniejszych potrzeb zaobserwowaliśmy brak specjalizowanego systemu, który pomógłby w skoordynowaniu sprzedaży, zarządzaniu stanami magazynowymi i w konsekwencji w lepszym wykorzystaniu potencjału przedsiębiorstw.

– Jesteśmy mile zaskoczeni ilością zgłoszeń napływających od firm zainteresowanych naszą ofertą – mówi Patrick Flanagan, prezes ODL.

Użytkownicy oprogramowania ODL – Jubiler podkreślają, że dzięki systemowi posiadają m.in. solidne podstawy do przeprowadzania wnikliwych analiz i planowania dalszego rozwoju firmy, nie muszą dodatkowo kontrolować pracowników. Zauważają również wzrost zadowolenia klientów spowodowany szybką i niezawodną obsługą oraz wprowadzeniem ciekawych programów lojalnościowych. Przede wszystkim jednak mają więcej czasu, który mogą wykorzystać na pracę twórczą prowadzącą do powstawania nowych, unikatowych produktów oraz innowacyjnych propozycji marketingowych, co w rezultacie pozwala im wyprzedzać konkurencję.