Nowa kolorowa drukarka Konica Minolta bizhub C31P

  Konica Minolta Business Solutions wprowadza na polski rynek nową drukarkę kolorową – bizhub C31P, zaprojektowaną zgodnie ze wzornictwem InfoLine Konica Minolta, przeznaczoną dla małych zespołów biznesowych i grup roboczych.

  Nowa drukarka oferuje szerokie możliwości w zakresie zarządzania drukiem, w tym monitoringu kosztów. Zapewnia wysoką jakość druku, duży wachlarz formatów papieru, z którymi współpracuje oraz zaawansowane opcje wykańczania dokumentów., wyróżnia się eleganckim, nowoczesnym wyglądem.

  – bizhub C31P potrafi drukować w niemal dowolnym środowisku – mówi Christina Stubinski, Product Manager w Konica Minolta Business Solutions Europe. – Dotyczy to nie tylko niewielkiej powierzchni, jaką zajmuje, co docenią biura narzekające na brak miejsca, ale także możliwości integrowania się ze środowiskiem IT. Zastosowany w drukarce najnowszy kontroler Emperon zapewnia zgodność z PostScript 3 i PCL 6., a z opcjonalnym dyskiem twardym dostępna jest również obsługa języka XPS (Microsoft Vista XML Paper Specification).

  Polimeryzowany toner Simitri HD gwarantuje dobrą jakość kolorów, precyzyjną reprodukcję nawet najcieńszych linii i nadzwyczajną odporność na przebarwienia. Drukarka zapewnia druk na papierze o szerokim zakresie formatów – od A6 przez A4 do baneru o długości do 1,2 m.

  Producent wyposażył urządzenie w moduły: PageScope WebConnection, PageScope Data Administrator i PageScope NetCare, pod względem funkcji porównywalne z rozwiązaniami stosowanymi w dużych systemach wielofunkcyjnych (MFP). Dzięki tym modułom drukarką zarządza się wyjątkowo prosto. Wszystkie istotne operacje można realizować z komputera użytkownika. Ryzyko związane z dostępem osób nieupoważnionych ogranicza moduł PageScope Data Administrator, który umożliwia nadawanie uprawnień do korzystania z drukarki poszczególnym grupom użytkowników.

  Moduł PageScope NetCare Device Manager odpowiada za stałą, wysoką wydajność. Umożliwia monitorowanie i gromadzenie odczytów liczników ze wszystkich zarejestrowanych urządzeń, zapewnia wygodny interfejs WWW, umożliwiający szybkie i łatwe konfigurowanie ustawień sieciowych i szczegółowych parametrów urządzeń.

  Dzięki modułom PageScope drukarka bizhub C31P zapewnia usługi optymalizacji procesów druku w firmach, znane jako koncepcja logistyki dokumentów iDoc. Istotą koncepcji iDoc jest analizowanie ekonomiki i efektywności procesów tworzenia i produkcji dokumentów w całej firmie.

  Drukarka bizhub C31P Konica Minolta może być dodatkowo wyposażona w opcję druku dwustronnego, dwa dolne podajniki papieru i szafkę oraz moduł umożliwiający zszywanie do 30 stron.