Norbert Wierbiłowicz Prezesem Zarządu w 7milowy

Norbert Wierbiłowicz, dotychczasowy Dyrektor Konsultingu, objął z końcem grudnia 2009 r. stanowisko Prezesa Zarządu w 7milowy. Należąca do Grupy BCC spółka specjalizuje się w realizacji projektów SAP dla firm średniej wielkości. 

Norbert Wierbiłowicz jest związany z 7milowym od momentu powstania spółki w 2004 roku.  W latach 2004-2008 sprawował funkcję Kierownika Projektu, następnie awansował na stanowisko Kierownika Biura Projektów. Jest specjalistą w obszarze zarządzania projektami – kierował projektami wdrożenia systemu SAP w kilkunastu firmach średniej wielkości m.in. Decora, Cehave-Pasze, Herlitz, Elstar Oils.

Od 2009 r. na stanowisku Dyrektora Konsultingu, odpowiedzialny m. in. za koordynację prac Działu Konsultingu oraz rozwój Centrum Kompetencyjnego SPRINT. Na stanowisku Prezesa Zarządu zastąpił Radomira Rodziewicza.

„Cel biznesowy na bieżący rok to zwiększenie udziału 7milowego w rynku usług SAP w Polsce. Strategia działania spółki nie ulegnie zmianie, w dalszym ciągu będziemy specjalizować się w dostarczaniu SPRINT – gotowego systemu SAP” – mówi Norbert Wierbiłowicz, Prezes Zarządu w 7milowy. „Ponadto, skupimy się na świadczeniu usług serwisowych czyli wsparciu Klientów w codziennej obsłudze systemu i pracach rozwojowych SAP. Wyniki sprzedażowe potwierdzają właściwy kierunek rozwoju firmy – w ciągu ostatnich dwóch miesięcy 7milowy podpisał cztery kontrakty na wsparcie i rozwój SAP”.

Norbert Wierbiłowicz ma 36 lat. Jest absolwentem socjologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Poza pracą zawodową realizuje się jako basista w zespole blues-rockowym. Ma żonę i trójkę dzieci.