Laserowy ploter Nashuatec

    Nowa laserowa drukarka wielkoformatowa Nashuatec SPW2470 drukuje w technologii LED z rozdzielczością 600dpi i z szybkością 2 arkuszy A0 na minutę. Może drukować nie tylko na papierze ciągłym, ale również A4 i A3 z kasety. Nagrzewanie urządzenia od jego włączenia do sieci energetycznej trwa nie dłużej niż 2 minuty.

    Bogaty zestaw sterowników i oprogramowania zapewnia poprawne wydruki z systemów Windows, AutoCAD oraz innych aplikacji inżynierskich. Dane przesyłane do plotera mogą być szyfrowane, a kopie znakowane znakiem wodnym w celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa.

    Urządzenie Nashuatec SPW2470 wyposażone jest standardowo w podajnik papieru na dwie role. Podajnik ręczny doskonale sprawdza się również podczas korzystania z kalki lub folii. Dokumenty o długości do 6 m mogą być składane za pomocą sterownika drukarki bez konieczności podchodzenia do urządzenia i dokonywania jakichkolwiek ustawień. Składarka ta może pracować w trybie offl ine, co pozwala na składanie dokumentów znajdujących się w archiwum wydruków. Wydruk jest trwały i odporny na wilgoć ze względu na użycie tonera, a nie tuszu. Maksymalna jego długość wynosi 15m.

    Wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem Nashuatec w Polsce jest Euroimpex SA.

    www.nashuatec.pl