iScala 2.3 w Masfrost

    MSG Consulting, autoryzowany partner firmy Epicor Software, wdrożył rozwiązanie iScala 2.3 dla branży chłodniczej w firmie Masfrost sp. z o.o. będącej producentem mrożonych warzyw i owoców. Jej produkty są sprzedawane do krajów Europy i Ameryki Północnej.

    W związku z szeroką działalnością na polskim i światowym rynku firma zdecydowała się na wdrożenie nowej funkcji iScala 2.3 usprawniającej wszystkie procesy związane z produkcją i skupem płodów rolnych. Rozwiązanie zawiera m.in. funkcję obsługi skupu surowca na potrzeby produkcji. W firmie usprawniono również proces kontroli jakości dzięki funkcji śledzenia partii skupowanego surowca. Możliwa jest teraz ewidencja całego procesu na każdym jego etapie – od skupu płodów rolnych, przez produkcję mrożonek, aż do ich sprzedaży.

    Nowy moduł zawiera także funkcję alokacji wyrobu gotowego, dzięki czemu, wyrób gotowy jest automatycznie przydzielany przez system do konkretnego zlecenia. Dzięki wdrożeniu usprawniono obieg informacji o zakończonych zleceniach i wyrobach gotowych do sprzedaży, a także uproszczony proces ewidencji zleceń i raportowania.

    Wdrożenie rozwiązania zajęło ok. 4 miesięcy.