Firma Hitachi Vantara zaufała firmie SATO w zakresie rozwiązań AUTO-ID

Firma SATO, światowy lider w opracowywaniu rozwiązań do automatycznego identyfikowania i etykietowania, nawiązał współpracę z globalnym dostawcą systemów przechowywania danych Hitachi Vantara, aby dostarczyć najlepszy w swojej klasie sprzęt, konfigurację, instalację i wsparcie w najnowocześniejszym europejskim Centrum dystrybucji („EDC”) w Zaltbommel w Holandii.

EDC, który został otwarty w 2013 r. jako pierwszy tego typu budynek ograniczający wykorzystanie zasobów naturalnych, jest używany przez ponad 100 pracowników firmy Hitachi Vantara i zapewnia całodobowe wsparcie IT dla swoich klientów w regionie EMEA. Aby nadal zapewniać doskonałe wsparcie, firma potrzebowała elastycznego, niezawodnego i scentralizowanego rozwiązania z automatyczną identyfikacją, które można by zintegrować z jej obecnym systemem ERP.

„Od pierwszej chwili, gdy usiedliśmy z zespołem SATO, od razu coś kliknęło i pojawiło się zaufanie” – powiedział Robin Stappershoef, kierownik ds. Usług IT w Hitachi Vantara. „W krótkim czasie firma SATO zaoferowała kilka drukarek demonstracyjnych, które mogliśmy szeroko przetestować w hali produkcyjnej. Terminale z kodami kreskowymi zostały skonfigurowane na miejscu przez zespół SATO, tak aby były kompatybilne z naszym systemem informatycznym. Wsparcie natomiast było dostępne w razie potrzeby, a wszelkie działania szybko podejmowano.”

Przed spotkaniem z SATO, firma Hitachi Vantara korzystała z przestarzałego i złożonego sprzętu do drukowania etykiet. Biorąc pod uwagę spodziewaną coroczną ekspansję, spółka zależna Hitachi Ltd, będąca w całości własnością Hitachi Ltd, wybrała drukarkę etykiet SATO CLNX, aby zapewnić szybszą i bardziej przyjazną obsługę obecnym i nowym pracownikom.

Stappershoef dodaje: „Stosujemy wiele różnych etykiet, w tym liniowe kody kreskowe, kody QR i mikrokody kreskowe 2D, co stanowi wyzwanie zarówno pod względem drukowania, jak i skanowania. Modele CL4NX oraz CL6NX są obecnie naszymi ulubionymi drukarkami i jesteśmy bardzo zadowoleni z ich wydajności. Przykładowo, możemy teraz szybciej wymieniać rolki etykiet czy z łatwością wymienić zużyte części, jak głowica drukująca lub rolki dociskowe, a także zapewnić doskonałą integrację z naszym systemem Oracle ERP.

Dzięki SATO naprawdę czujemy, że mamy partnera, który myśli razem z nami. Jako elastyczny dostawca usług, ważne jest, abyśmy współpracowali z dostawcami, którzy mogą wspierać firmę Hitachi Vantara we wszystkich krajach, w których działamy. W związku z tym wiemy, że znaleźliśmy odpowiedniego partnera w firmie SATO ”.

Udane partnerstwo z SATO umożliwiło firmie Hitachi Vantara zapewnienie swoim klientom jednolitości na całym świecie. Firma ma nadzieję, że po udanej instalacji w EDC w Zaltbommel, uda jej się wprowadzić drukarki firmy SATO we wszystkich oddziałach na całym świecie.

Valentijn Gerritse, Account Manager w firmie SATO, skomentował: „Cieszymy się, że możemy współpracować z Hitachi Vantara i wspierać jej zespół w regionie EMEA dzięki naszym rozwiązaniom automatycznej identyfikacji nowej generacji. Nasze drukarki CLNX są niezawodne, a niektóre części, takie jak głowica drukująca i wałek dociskowy, mogą być łatwo wymienione przez naszych klientów bez żadnych narzędzi. CL4NX i CL6NX to doskonały wybór dla firmy Hitachi, poprawiający wydajność etykietowania i zmniejszający długoterminowe koszty.”

Dzięki niezrównanym możliwościom przemysłowym i cyfrowym, Hitachi Vantara cieszy się zaufaniem ponad 80% firm z listy Fortune 100, pomagając im w opracowywaniu nowych strumieni przychodów z kompleksowym pokryciem dużych zbiorów danych. W ramach swojego portfolio usług firma oferuje sprzęt, oprogramowanie, analizę danych i konsultacje dla przedsiębiorstw na całym świecie.


SATO