Ekspresowe tempo: SAP w miesiąc

    Nowa oferta firmy 7milowy z Grupy BCC – uruchomienie SPRINT, gotowego systemu SAP w miesiąc – jest dostosowana do potrzeb firm średniej wielkości. Uruchomienie polega na napełnieniu modelowego systemu SAP danymi klienta oraz na przeszkoleniu użytkowników.

    W cenę rozwiązania wliczona jest opłata startowa od 300 tys. zł oraz stała opłata miesięczna od 15 tys. zł gwarantująca kompleksowy serwis rozwiązania. Klienci 7milowego nie muszą inwestować w zespół administratorów systemu, ani zakup serwerów, dostawca zapewnia bowiem administrowanie systemem, stałe wsparcie użytkowników oraz platformę sprzętową.

    – SPRINT to gotowe rozwiązanie SAP obsługujące finanse, zaopatrzenie, produkcję i sprzedaż – mówi Norbert Wierbiłowicz, dyrektor konsultingu w 7milowy.

    – System SAP nigdy nie był tak dostępny. Uruchomienie w miesiąc i na tak korzystnych warunkach to nowość na polskim rynku – mówi Grzegorz Rogaliński, prezes SAP Polska. – Nowa oferta 7milowego dobrze wpisuje się w globalną inicjatywę SAP Business All-in-One, której celem jest udostępnienie firmom średniej wielkości najlepszych praktyk biznesowych.