Bezpłatna konferencja Microsoft i Netwise

  W dynamicznie zmieniających się warunkach rynkowych oczekiwania wobec funkcjonalności narzędzi IT, które wspierają funkcjonowanie wszystkich obszarów działalności firmy, znacznie wzrastają. Przenikanie się procesów i wzrastająca ich liczba, współdzielenie dużej ilości danych, odpowiedni podział uprawnień, przestrzeganie wymogów bezpieczeństwa czy bezproblemowa integracja nowych narzędzi z innymi systemami używanymi dotychczas w firmie to tylko niektóre wyzwania stawiane działom IT. Firmy poszukują zintegrowanych, stabilnych oraz przede wszystkim bezpiecznych rozwiązań, które można w łatwy sposób przystosować do nowych potrzeb firmy, jeśli zajdzie taka potrzeba.

  Podczas konferencji „xRM jako nowy wymiar CRM – jedna platforma, wiele aplikacji”, która odbędzie się 20 kwietnia w siedzibie firmy Microsoft, eksperci firm Microsoft Dynamics i certyfikowanego Partnera, firmy Netwise, zaprezentują ideę platformy xRM, będącej rozszerzeniem systemu CRM

  o wielu innowacyjnych funkcjonalnościach.

  xRM to najnowsza idea Microsoft – nowe, szersze spojrzenie na zastosowanie systemów CRM. System służący do zarządzania relacjami z klientami nie zawsze wystarcza do osiągnięcia założonej przez firmę pozycji rynkowej i wyprzedzenia konkurencji. Warto więc w pełni wykorzystać jego możliwości i rozbudować jego zastosowanie tak, aby narzędzie pozwalało usprawnić relacje z wszystkimi dostawcami, podwykonawcami oraz pozostałymi kontrahentami firmy – mówi Jakub Skałbania, Managing Partner, Netwise.

  Program konferencji dedykowany jest osobom odpowiedzialnym za rozwój infrastruktury informatycznej oraz osobom odpowiedzialnym za zarządzanie procesami z wykorzystaniem narzędzi informatycznych, a także kierownikom projektów i dyrektorom IT.

  Specjaliści z Microsoft Dynamics i Netwise szczegółowo opowiedzą o koncepcji platformy xRM – czym różni się od tradycyjnego systemu CRM, na czym polega innowacyjność idei oraz jak samodzielnie tworzyć aplikacje zaspokajające specyficzne potrzeby firmy za pomocą platformy xRM. Ponadto eksperci wyjaśnią różnice pomiędzy xRM hostowanym i zaimplementowanym we własnej infrastrukturze informatycznej firmy, a także omówią przykładowe wykorzystania platformy xRM w wybranych firmach i ich integrację z aplikacjami firm trzecich, m.in. IFS, SAP. Organizatorzy przewidzieli także kilka minut na sesję pytań i odpowiedzi, dzięki czemu uczestnicy będą mieli okazję rozwiać indywidualne wątpliwości i wyjaśnić nurtujące ich kwestie.

  Aby wziąć udział w bezpłatnym spotkaniu należy zarejestrować się pod adresem http://konferencja.crmdynamics.pl