Produkcja etykiet

    HDF sp. z o.o., firma specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania do zarządzania procesami, zaoferowała produkcję gotowych do zadruku etykiet. W tym celu wzbogacono park maszynowy o przewijarkę ze sztancą RLS 271 firmy Lesko z pełnym oprogramowaniem. Urządzenie przeznaczone jest do produkcji czystych etykiet samoprzylepnych na wstędze.

    – Ze względu na szybkość wprowadzania produktów na rynek oczekiwania wobec firm sektora automatycznej identyfikacji są coraz wyższe. Staramy się je wyprzedzać – mówi Sebastian Nawrot, Key Account Manager HDF sp. z o.o. – Teraz dostarczamy nie tylko rozwiązania do generowania i wizualizowania kodów kreskowych, lecz również dostosowany do indywidualnych wymagań nośnik: etykiety papierowe, na podkładzie silikonowym, foliowe oraz etykiety specjalne z PVC. Dzięki temu uwalniamy klientów od konieczności poszukiwania wielu różnorodnych dostawców.

    Dzięki nowej inwestycji HDF może sprostać najbardziej nietypowym wymaganiom w zakresie produkcji etykiet, w tym terminów realizacji – prędkość wykrawania etykiet waha się od 150 do 250 mb/min.

    www.hdf.com.pl