Nowy Dyrektor Sprzedaży Systemów Produkcyjnych w Konica Minolta

Mateusz Woźniak (35 lat) został Dyrektorem Sprzedaży Systemów Produkcyjnych w firmie Konica Minolta Business Solutions Polska. Na nowym stanowisku  Mateusz Woźniak jest odpowiedzialny za tworzenie i realizację strategii sprzedaży urządzeń produkcyjnych oraz nadzór nad pracą zespołu handlowego.

 Mateusz Woźniak jest związany z firmą Konica Minolta od 2005 roku. Do momentu powołania na nowe stanowisko pełnił funkcję dyrektora oddziału firmy w Bydgoszczy. Pracę w Konica Minolta rozpoczynał na stanowisku kierownika kanału poligraficznego w regionie północnym. Z branżą poligraficzną związany jest od 1998 roku.

Mateusz Woźniak jest absolwentem Wydziału Mechaniki Akademii Techniczno Rolniczej w Bydgoszczy. Studiował również podyplomowo na Wydziale Poligrafii Politechniki Warszawskiej. Jego pasją jest praca. W wolnych chwilach najchętniej żegluje. Jest miłośnikiem kuchni włoskiej. Żonaty, ma dwie córki.

– Konica Minolta ma  przed sobą ambitne cele, dlatego otrzymaną nominację traktuję jako duże wyróżnienie, ale również wyzwanie –  mówi Mateusz Woźniak. – Jestem przekonany, że doświadczenia, które zdobyłem w poprzednich firmach połączone z doświadczeniami Konica Minolta, pozwolą jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów i potwierdzać to, że Konica Minolta jest godnym zaufania partnerem w biznesie.