Nowe radiomodemy SATEL Oy

  Radiomodem SATELLINE-1870E jest rozwinięciem oferowanego od kilku lat modelu SATELLINE- 1870. Umożliwia tworzenie bezprzewodowych sieci szeregowych w zakresie wydzielonego pasma nielicencjonowanego 868÷870 MHz oraz uzyskanie komunikacji bezpośredniej z obiektami oddalonymi od siebie nawet o ponad 10 km. Nadajnik oferuje maksymalną moc 500 mW (w standardowej wersji SATELLINE- 1870 moc nadajnika wynosi 100 mW).

  Najczęściej wykorzystuje się go w systemach monitoringu i zdalnego sterowania sieci wodnokanalizacyjnej, systemach automatycznego odczytu liczników (AMR) i komunikacji z obiektami mobilnymi w środowisku przemysłowym.

  SATELLINE-3ASd Epic Pro pracuje w paśmie 400–470 MHz z mocą do 10 W. To urządzenie mobilne ze stopniem ochrony IP67, w pełni chronione przed dostępem pyłu i wody.

  Wyposażono go w wyświetlacz LCD i cztery przyciski funkcyjne wykorzystywane do wprowadzania zmian podstawowych parametrów pracy (mocy urządzenia, częstotliwości pracy czy pomiaru poziomu mocy odbieranego sygnału) bez podłączania do PC. Zapewnia komunikację do 80 km w połączeniach bezpośrednich, a przy wykorzystaniu funkcji retransmisji sygnału zasięg ma praktycznie nieograniczony.

  Radiomodem SATELLINE-3ASd Epic Pro może być używany do łączenia wszelkich urządzeń komunikujących się za pośrednictwem łączy szeregowych.

  www.astor.com.pl