Nexans rozszerza swoją ofertę

  Nexans, producent okablowań przemysłowych, wprowadził na rynek nowe 8-pinowe gniazdko szybkiej transmisji do stosowania w obwodach drukowanych (PCB).

  GG45-8C PCB to prawo-kątowe gniazdko, które można montować w szybkich aplikacjach transmisji danych PCB i szybkich urządzeniach testujących, jak również do paneli Cat7 i w złączach krzyżowych. Jest łatwe w montażu i wydajne przy szybkiej transmisji danych na złączach z miedzi.

  Wymiary zewnętrzne nowego 8-przewodowego gniazdka są identyczne jak szeroko stosowanego gniazdka RJ-45 do aplikacji eternetowych, co umożliwia wszystkim producentom sprzętu wykorzystanie istniejących obudów i obwodów drukowanych PCB przy przechodzeniu na nowe wysoko wydajne gniazdko.

  GC45-8C PCB zwiększa zakres częstotliwości do 1500 MHz, przewyższając specyfikację IEC61076-3-110 dla Cat7A o 500 MHz.

  Istniejące 12-przewodowe złącze Nexans GG45 uzyskało atest niezależnego niemieckiego instytutu badawczego GHMT AG jako w pełni zgodne ze standardami IEC dla okablowania generycznego dla pasma o szerokości do 1000 MHz w pomieszczeniach klienta. Zawiera przełącznik umożliwiający wybór pomiędzy trybem dużej (600 MHz) i średniej szybkości (250 MHz).

  Nowa seria GG45 8C będzie miała 8 styczników (pinów) i będzie pracować tylko w trybie dużej szybkości, ale z częstotliwością kanału do 1500 MHz. Nie przewiduje się dodatkowych przełączników na niższe szybkości.

  www.nexans.com