Iomega z nowym managerem w Polsce

Robert Grzyb objął stanowisko National Key Account Managera w firmie Iomega, będącej własnością EMC (NYSE: EMC), czołowej firmy w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań w zakresie składowania danych oraz bezpieczeństwa sieci dla rynku SOHO i konsumentów. Odpowiedzialny jest za rozwój działalności biznesowej Iomega w Polsce, m.in. rozwój kanału partnerskiego oraz pełne  wsparcie sprzedaży.

 

– Moim najważniejszym zadaniem w chwili obecnej jest budowa kanału partnerskiego, zarówno jeśli chodzi o produkty konsumenckie, jak i przeznaczone na rynek SMB. Produkty Iomega cieszą się dużym zainteresowaniem, a dzięki ścisłej współpracy z EMC – niekwestionowanym liderem światowego rynku storage, możemy zaoferować rozwiązania dostępne do tej pory niemal wyłącznie dla klientów korporacyjnych.” – powiedział Robert Grzyb.

Przez ostatnie trzy lata Robert Grzyb pełnił funkcję Channel później Sales Managera w firmie ViewSonic Europe, koordynując sprzedaż na rynku polskim, czeskim, słowackim oraz węgierskim. Wcześniejsze  zawodowe doświadczenie zdobywał w firmie AGFA.

Robert Grzyb, (38 l.), jest absolwentem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie i Central Lancashire University.

Aktywnie spędza czas uprawiając siatkówkę oraz trekking. Interesuje się historią II Wojny Światowej.