Infor: oferta cloud dla branży urządzeń i maszyn

Infor poinformował o nowej, opartej na chmurze ofercie swojego pakietu aplikacji dla branży urządzeń i maszyn. Wdrożenie aplikacji Infora w chmurze pomoże firmom zmodernizować ich technologie, zredukować infrastrukturę IT, skrócić czas wdrożeń oraz zmniejszyć całkowity koszt posiadania. W celu stworzenia środowiska prywatnej chmury Infor wykorzysta sprzęt IBM Power, co usprawni i przyspieszy działanie aplikacji.

– Infor stawia sobie za cel pomoc klientom z branży urządzeń i maszyn w zwiększeniu wydajności nie tylko za pomocą aplikacji usprawniających procesy biznesowe, ale również za pośrednictwem technologii pomagającej zredukować budżety dedykowane IT – powiedział Mark Wright, dyrektor wykonawczy w firmie Infor. – Klienci, którzy zdecydują się na wdrożenie aplikacji firmy Infor w chmurze, skorzystają na redukcji kosztów, zwiększonej elastyczności i prostszym procesie modernizacji, a przy tym do ich dyspozycji pozostanie utrzymanie i wsparcie zapewniane przez uznany program firmy Infor – Xtreme Support Program.

Ponad 5500 klientów z branży urządzeń i maszyn z 60 krajów korzysta z aplikacji Infor Equipment. Niezależnie, czy są one wdrożone w siedzibie, czy w chmurze, aplikacje pomagają klientom zebrać w jednym miejscu kluczowe informacje dotyczące produkcji, sprzedaży, serwisu, gwarancji, finansów i wynajmu – wszystko za pomocą jednego systemu, który pomaga prowadzić strategiczne, przynoszące zysk działania biznesowe.

Wprowadzenie oferty Infor Equipment w chmurze jest następstwem niedawno złożonej deklaracji, że firma planuje znaczne inwestycje w tej branży. Do inwestycji tych należą m.in. otwarcie dedykowanego centrum innowacji oraz utworzenie Infor CAT Dealer Advisory Council.