Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Konferencja DESIGNTECH 2021

4 marca

DESIGNTECH jest jedyną w Polsce imprezą w całości poświęconą projektowaniu inżynieryjnemu, wbudowanemu projektowi mechanicznemu i elektronicznemu. Konferencja i wystawa stanowią idealne środowisko dla inżynierów-projektantów, którzy mogą korzystać z bezpośredniego dostępu do najnowszych produktów, usług i innowacji dostępnych dla tego sektora.

Konferencja i wystawa w 2020 roku zapewni ponad 100 odwiedzającym niezrównany dostęp do prelegentów ekspertów badających najlepsze praktyki, nowe techniki projektowania oraz trendy i innowacje w branży.

DESIGNTECH 2020 odbędzie się wraz z drugą edycją DIGITAL MANUFACTURING CONFERENCE, umożliwiając tym samym odwiedzającym z branży Computer Aided Design (CAD) spotkanie i omówienie zagadnień z ekspertami w dziedzinie komputerowego wspomagania wytwarzania (CAM), ERP, CMMS i innych pokrewnych technologii informatycznych dla sektorów produkcyjnych.

Nie przegap okazji do nawiązania kontaktów z liderami w dziedzinie projektowania i produkcji i uczenia się od najlepszych w branży!

Szczegóły

Data:
4 marca
Strona internetowa:
https://designtech.pl

Miejsce

Wrocław