EUROPOWER po raz dziesiąty

Konferencja EUROPOWER uroczyście obchodzi dziesięciolecie swojego istnienia. Będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń branży energetycznej w 2007 r. W ciągu ostatnich dziewięciu lat konferencją zainteresowało się ponad 3500 uczestników związanych z branżą, w tym szerokie grono autorytetów polskiego i europejskiego sektora energetycznego, przedstawicieli rządów RP i Unii Europejskiej, szefów największych przedsiębiorstw branży, przedstawicieli świata nauki i biznesu.

Tradycyjnie podczas EUROPOWER oceniana będzie sytuacja w sektorze elektroenergetycznym oraz systemowe i strukturalne kierunki przemian w Polsce i Europie. Do dyskusji zaproszono: ministra gospodarki, ministra Skarbu Państwa, ministra środowiska, szerokie grono eurodeputowanych i parlamentarzystów, prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, autorytety polskiego i europejskiego sektora energetycznego zarówno w sferze naukowej, jak i biznesowej, oraz członków zarządów koncernów energetycznych i poszczególnych firm sektora.

Pierwszego dnia konferencji na Uroczystej Gali po raz jedenasty zostaną wręczone prestiżowe wyróżnienia – „Laur Białego Tygrysa – ENERGIA 2007” dla osób i firm zasłużonych dla Polskiej Energetyki.

Organizator chciałby, aby doroczne spotkania polityków i energetyków EUROPOWER stanowiły wsparcie dla Polskiej Energetyki w dążeniu do uzyskania znaczącej roli w Zjednoczonej Europie.

Termin konferencji: 4–5 października 2007 r. Redakcja MSI Polska objęła patronat medialny nad konferencją.

www.europower.com.pl