Datalogic Mobile już w Polsce

    Najnowszy komputer przenośny Datalogc Mobile Kyman wersja 5. wykorzystywany jest w usługach magazynowych, logistycznych i do zarządzania majątkiem rozproszonym. Sprawdza się w pracy w wymagającym środowisku zarządzania majątkiem rozproszonym w terenie, odczytywania pomiarów z liczników, zarządzania transportem i dystrybucją, sprzedażą poza biurem, zarządzania flotą oraz zbierania danych w środowisku magazynowym, takim jak inwentaryzacja, przepływ produktów.

    Kyman wersja 5. zawiera pełen zakres opcji zapisu danych, włączając RFID HF-ISO, rozpoznawanie głosu i różnorodnych kodów kreskowych, podczas gdy czytnik kodów dwuwymiarowych, opcja lasera zapewniają zapis danych czytanych z odległości kilku metrów. Operator korzysta z „zielonego punktu” (aplikacja opatentowana przez Datalogic), otrzymując natychmiastową, widoczną i łatwą do odczytania informację zwrotną bezpośrednio na kodzie, co jest użyteczne w ciemności.

    Komputer ma zabezpieczenie klasy IP64 przed wodą i kurzem, jest odporny na upadek z wysokości 1,8 m, pracuje w szerokim zakresie temperatur, charakteryzuje się wytrzymałą obudową z prefabrykowanym wzmocnieniem.