Cykl szkoleń z zakresu Zarządzania Procesowego

  Dlaczego zarządzanie procesowe ? Czy jest efektywniejsze? Przyjdź i dowiedz się ! Firma MultTrain, zaprasza serdecznie na cykl szkoleń z zakresu zarządzania procesowego, prowadzony przez doskonałego teoretyka i praktyka dr inż. Marka Szelągowskiego.

  I etap szkolenia- Wprowadzenie w tematykę zarządzania procesowego

  Na pierwszy etap szkolenia zapraszamy już 24 lutego, który będzie wprowadzeniem w tematykę zarządzania procesowego. Kurs pozwoli odpowiedzieć na najbardziej elementarne pytanie, czym jest zarządzanie procesowe i dlaczego warto wprowadzić takie rozwiązanie.

  Po odbyciu tego etapu uczestnik będzie potrafił spojrzeć na bieżącą działalność przez pryzmat zachodzących w niej procesów oraz możliwości ich usprawnienia. Otrzyma niezbędną wiedzę do identyfikowania i podstawowego opisu procesów. Ćwiczenia, które odbędą się w ramach szkolenia przeprowadzone zostaną na oprogramowaniu dedykowanym modelowaniu procesów biznesowych – Adonis Community Edition, dzięki czemu będzie miał okazję zapoznać się z jednym z  elementarnych programów oraz z notacją BPMN.

  II etap szkolenia – Modelowanie i wdrożenie procesów biznesowych

  Kolejny moduł kursu z zarządzania procesowego odbędzie się 24 marca i wprowadza uczestników już w bardziej konkretny obszar wiedzy tzn.  nasz prowadzący przygotuje uczestników do samodzielnego modelowania i wdrażania procesów. Uczestnik nabędzie również umiejętność doboru odpowiedniej metodyki.

  W drugim etapie nasz ekspert przedstawi dostępne na rynku narzędzia IT służące zarządzaniu procesami.

  Podobnie jak w pierwszym etapie ćwiczenia przeprowadzone zostaną na oprogramowaniu Adonis Community Edition, a także programie BizAgi wykorzystującym również notację BPML. Dzięki temu uczestnicy nie tylko posiądą niezbędną wiedzę ale również będą mieli okazję osobiście zapoznać się i oswoić z dostępnymi rozwiązaniami IT.

  Więcej informacji w kalendarium na stronie: www.multitrain.pl

  Kontakt:

  Patrycja Dybowska

  MultiTrain

  tel: 22 224 06 48

  patrycja.dybowska@multitrain.pl