CSF Polska optymalizuje procesy w Igloo

CSF Polska podpisała umowę na wdrożenie systemu Microsoft Dynamics Ax 2009 w Igloo. Zakres funkcjonalny kontraktu obejmuje m.in. obszary zarządzania finansami, łańcuchem dostaw, zarządzania i rozliczania procesów produkcyjnych, CRM oraz kadr i płac. Prace wdrożeniowe realizowane będą do grudnia 2009, natomiast uruchomienie systemu nastąpi w styczniu 2010.

Zarząd firmy Igloo, po zweryfikowaniu kompetencji i wiedzy pracowników oraz referencji firmy CSF Polska powierzył jej zadanie przeprowadzenia procesu migracji i wybrał na partnera wdrożeniowego.

– Aktualnie realizujemy kilka poważnych inwestycji, a jedną z nich jest wdrożenie najnowszej wersji Microsoft Dynamics Ax. Prace w tym zakresie powierzyliśmy firmie CSF Polska. Liczymy, że współpraca z tak doświadczonym parterem w zakresie wdrożeń i wsparcia systemów z rodziny Microsoft Dynamics przyczyni się do zwiększenia naszej efektywności jako firmy, a w szczególności do usprawnienia procesów produkcyjnych i logistycznych – Mateusz Kierepka, Chief Information Officer, Igloo.

W ramach umowy wdrożeniowej CSF Polska przeprowadzi dla pracowników Igloo szkolenia z zakresu zarządzania projektem, obsługi poszczególnych modułów oraz zapewni wsparcie pouruchomieniowe. CSF Polska, obok wymienionych wcześniej modułów, wdroży w firmie Igloo funkcjonalność, za pomocą której klienci poprzez stronę internetową będą mogli składać zamówienia oraz indywidualnie konfigurować produkty. Zaimplementowane zostanie także autorskie rozwiązanie do rozliczania produkcji firmy ISV Global, która podobnie jak CSF Polska należy do grupy Syntea.  

Firma Igloo, na rozwój i wsparcie posiadanej aplikacji, oraz przeprowadzenie procesu migracji do wersji Microsoft Dynamics 2009 pozyskała dofinansowanie ze środków unijnych, w ramach Działania 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B, Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

www.csf.pl