CRM – Twój kapitał to klient

IV edycja konferencji z cyklu Firma Sieciowa XXI wieku pod hasłem „CRM – Twój kapitał to klient” odbędzie się w Warszawie 11 marca 2008 r.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane najnowsze pomysły w dziedzinie zarządzania relacjami z klientem, zarówno od strony koncepcyjnej, jak i technologicznej. W programie znajdą się omówienia aktualnych trendów, zjawisk i prognoz rynku, case study najciekawszych wdrożeń systemów CRM oraz prezentacje firm informatycznych – oferentów systemów wspomagających relacje z klientami, dostępnych na polskim rynku.

Konferencja kierowana jest do firm przygotowujących się do wdrożenia systemów CRM lub planujących zmianę dostawcy oprogramowania oraz wszystkich, którzy doceniają wagę budowania i utrzymywania sprawnie działających i korzystnych dla firmy relacji z klientem.

Organizatorzy zapraszają do udziału w konkursie Grand Prix CRM na najlepszy system CRM w 2007 r. Głosowanie będzie się odbywać przez stronę internetową konferencji, gdzie zostaną zamieszczone wersje demo bądź prezentacje systemów startujących w konkursie, oraz podczas konferencji, której ukoronowaniem będzie rozwiązanie konkursu i wręczenie Pucharu Grand Prix CRM.

Szczegóły: ABG Centrum Promocji Biznesu, tel. 022 499 69 06,  info@abgcentrum.com.pl