Comarch radzi, jak obniżyć koszty

  Mając na względzie obecny kryzys gospodarczy oraz powszechną skłonność do ograniczania wydatków, Comarch wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, uruchamiając specjalny serwis www.Redukcjakosztów.comarch.pl.

  Strona zawiera wiele użytecznych informacji i porad, których zastosowanie pomoże zmniejszyć koszty związane z funkcjonowaniem firmy. W serwisie znajdują się wypowiedzi przedsiębiorców, którzy skorzystali z usług Outsourcingu IT, prezentacje rozwiązań, broszury i artykuły opublikowane w fachowej prasie.

  – W ramach kampanii „Redukcja kosztów” specjaliści Comarch pokazują, jakie oszczędności i korzyści może osiągnąć firma, która korzysta z outsourcingu. Co ważne, Comarch uruchomił usługę „livechat”, dzięki której eksperci firmy służą pomocą, odpowiadając na pytania związane z tym obszarem – komentuje Adam Tymofiejewicz, kierownik Centrum Rozwoju Produktów i Usług Infrastruktury IT.

  W pierwszej odsłonie kampanii zostało zaprezentowane rozwiązanie Comarch Contact Center. W drugiej przedstawiono zalety płynące z korzystania z usług Outsourcingu Zarządzania IT .

  Comarch IT Management Outsourcing to usługa gwarantująca optymalne działanie całej infrastruktury IT jako jednego spójnego środowiska. Pozwala ona na modelowanie procesów informatycznych, ich doskonalenie, a także zarządzanie zgodnie z metodyką ITIL.

  www.comarch.pl