Zarządzanie wydajnością w czasie rzeczywistym

– Nic w tym dziwnego, że firmy chcą mieć dostęp do danych z produkcji w czasie rzeczywistym, ani w tym, że chcą w czasie rzeczywistym zarządzać wydajnością – twierdzi Craig Resnick, dyrektor ds. badań ARC Advisory Group w Dedham.

– Problem powstaje, kiedy producent ma przyjazne rozwiązania interfejsów na poziomie produkcji i może także mieć system wymuszania produkcji oparty na bazie danych i bazie wiedzy – „inteligencja produkcji” sytuuje się między tymi rozwiązaniami – mówi Russ Argusa, dyrektor ds dostarczania rozwiązań zarządzania produkcją w Iconics.

Aby naprawić tę sytuację, dostawca dla przemysłu motoryzacyjnego Johnson Controls Automotive wykorzystuje w całym przedsiębiorstwie aplikacje raportowania, oparte na inteligentnym oprogramowaniu produkcji BizViz firmy Iconics, które dostarczają w czasie rzeczywistym raporty z odchudzonej produkcji, oparte na wskaźnikach wydajności, bieżącej ocenie jakości produktów, efektywności wykorzystania parku maszynowego oraz śledzeniu produktu w procesie produkcyjnym.

– Dla JCI ważne jest gromadzenie i archiwizacja danych z produkcji. Rozwiązanie Iconics zapewnia ich analizę i wizualizację – mówi Russ Agrusa.

– Aby znacznie zwiększyć wydajność, trzeba nie tylko zidentyfikować problem i określić jego przyczyny, ale także ustalić wiele różnych alarmów, które w przyszłości pomogą mu zapobiec – twierdzi Agrusa.