Współpraca Veracomp z Bosch Security Systems

    Specjalizowany dystrybutor rozwiązań teleinformatycznych Veracomp SA podpisał umowę o współpracy z Bosch Security Systems, jednym z największych na świecie dostawców systemów bezpieczeństwa i komunikacyjnych. Na podstawie zawartego porozumienia Veracomp został autoryzowanym dystrybutorem produktów do wizyjnego monitoringu IP Bosch Security Systems w Polsce. Jest odpowiedzialny za zbudowanie kanału sprzedaży na rynku polskim oraz udzielanie pomocy technicznej i handlowej firmom wdrażającym systemy monitoringu IP.

    – Dzięki umowie poszerzamy ofertę rozwiązań w obszarze monitoringu wizyjnego oraz umożliwiamy naszym partnerom wejście na szybko rozwijający się rynek bezpieczeństwa i cyfrowego nadzoru wideo – mówi Mariusz Kochański, dyrektor działu systemów sieciowych Veracomp.

    Zgodnie z umową w ofercie Veracomp znalazły się następujące produkty Bosch Security Systems: kamery IP, urządzenia sieciowe do przesyłania obrazu (kodery, dekodery, serwery wizyjne, multipleksery), urządzenia do archiwizacji danych (macierze dyskowe, rejestratory cyfrowe), oprogramowanie do zarządzania i archiwizowania danych i obrazu oraz akcesoria do kamer (obudowy, obiektywy).