Wonderware Box PC

Firma ASTOR wprowadziła do oferty nową serię komputerów przemysłowych firmy Wonderware, Box PC. Produkty te pełnią rolę zamienników dla tradycyjnych paneli operatorskich, zapewniając użytkownikom jednolitą platformę dla operatorskich interfejsów HMI.

Zaprojektowany do instalowania w trudnych warunkach środowiskowych, Wonderware Box PC to pozbawiony wentylatorów i elementów ruchomych, odporny na zapylenie komputer, współpracujący praktycznie z wszystkimi dostępnymi na rynku wyświetlaczami. Nadaje się do zastosowań wymagających zdalnego działania i nie wymaga podłączania monitora. Dostarczany jest z zainstalowanym systemem operacyjnym, oprogramowaniem wizualizacyjnym Wonderware InTouch oraz preinstalowanym oprogramowaniem analitycznym ActiveFactory.

Komputer Wonderware Box PC łatwo integruje się z działającymi w fabryce systemami automatyki i informatycznymi. Jest zgodny z technologią ArchestrA (ArchestrA Ready), może być wykorzystany jako platforma sieciowego systemu przemysłowego Industrial Application Server, który zapewnia ujednolicenie systemów: wizualizacji, gromadzenia danych, komunikacji z urządzeniami i integracji aplikacji.

Wonderware Box PC można instalować za pomocą mocowań dystansowych. Jednostki mogą być używane ze specjalizowanymi ekranami, jak i zdalnymi wyświetlaczami, co zapewnia jeszcze większą elastyczność. Komputery mogą służyć jako stacje robocze do wizualizacji, monitoringu oraz kontroli maszyn i procesów.

www.astor.com.pl