VCC Systems tworzy sieć partnerską do sprzedaży rozwiązań wideokonferencyjnych

  VCC Systems – dostawca zaawansowanych rozwiązań wideokonferencyjnych – podpisał umowę partnerską z firmą Sprint, integratorem systemów teleinformatycznych w Polsce. Dzięki podjętej współpracy, Sprint zaoferuje swoim klientom zaawansowane rozwiązania programowe i sprzętowe do organizacji wideokonferencji, które dostarczy i obejmie gwarancją VCC Systems.

  W ofercie Sprint znajdą się dystrybuowane przez VCC Systems rozwiązania Emblaze-VCON. Firma ta rozwija i wdraża rozwiązania, które umożliwiają  prowadzenie zaawansowanych wideokonferencji, a także służą do tworzenia infrastruktury sieciowej i systemu zarządzania wideokonferencjami. Produkty Emblaze-VCON umożliwiają przekaz obrazu i dźwięku High Definition, prowadzenie konferencji wielopunktowych, współdzielenie danych, nagrywanie i streaming. Rozwiązania Emblaze VCON wyróżnia także cena, która z reguły jest niższa – przy tej samej lub nawet większej funkcjonalności – niż konkurencyjnych produktów. Na świecie z produktów Emblaze-VCON korzysta blisko tysiąc firm, w tym m.in. producenci samochodów Renault (na całym świecie) i BMW (w Niemczech, Japonii i Malezji), armia francuska, Agencja Bezpieczeństwa Narodowego w Meksyku, jednostki administracji publicznej w USA.

  Umowa partnerska z firmą Sprint to pierwszy etap budowania sieci partnerskiej VCC Systems. Swoją ofertę współpracy VCC Systems kieruje do integratorów i spółek informatycznych, które są zainteresowane sprzedażą i wdrażaniem zaawansowanych rozwiązań wideokonferencyjnych. Do wyboru firmy mają produkty Emblaze-VCON, a także system V2C – najbardziej rozbudowany na rynku program do komunikacji wideo i współdzielenia dokumentów podczas wideokonferencji, z którego można korzystać za pomocą dowolnego komputera PC. VCC Systems zapewnia swoim partnerom pełne wsparcie techniczne i serwisowe dla dostarczonych rozwiązań, a także wsparcie promocyjne.

  – Rozwiązania wideokonferencyjne mają olbrzymi potencjał, zwłaszcza  w czasach spowolnienia gospodarczego. Jak wynika z raportu przedstawionego niedawno przez Hewlett-Packard, 38% firm przebadanych przez HP uważa kryzys za okazję do restrukturyzacji swojego środowiska technicznego z myślą o przyszłym rozwoju. Szczególnie teraz przedsiębiorcy będą doceniać rozwiązania  technologiczne, które pozwolą zwiększyć wydajność i rentowność firmy, wyjść z recesji szybciej niż konkurencja i zyskać nad nią przewagę. Wideokonferencje doskonale wpasowują się w te potrzeby. Uzupełniając swoją ofertę o rozwiązania wideokonferencyjne VCC Systems właśnie teraz, integratorzy mogą więc wiele zyskać – przekonuje Dariusz Latecki, Dyrektor Generalny VCC Systems.

  www.sprint.pl

  www.vccsystems.pl