Usługi sieciowe HughesON w Polsce

HughesON to zestaw rozwiązań do zarządzania sieciami oraz mediami cyfrowymi Hughes Network Systems. Uruchomione w USA w ubiegłym roku rozwiązanie zapewnia wysoko wydajne, bezpieczne oraz niezawodne usługi szerokopasmowe w przystępnych cenach dla firm z dużą liczbą oddziałów w takich sektorach, jak retail, energetyka, usługi użyteczności publicznej, gastronomia, rozrywka i sport, hotelarstwo oraz usługi finansowe.

– Firmy nie mogą sobie pozwolić na to, aby ich sieci telekomunikacyjne spowalniały ich działalność – powiedział Chris O’Dell, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu Hughes Europe. – Współcześni menedżerowie IT zmagają się z wieloma wyzwaniami, takimi jak nowe usługi w chmurze, rozwiązania mobile podłączone do sieci Wi-Fi klientów, dostarczanie bogatych treści multimedialnych, aplikacji szkoleniowych i z wieloma innymi zagadnieniami wymagającymi wyższej wydajności, niezawodności i bezpieczeństwa. HughesON jest w stanie sprostać tym wyzwaniom dzięki rozwiązaniom sieciowym nowej generacji, zapewniając atrakcyjny stosunek ceny do wydajności.

HughesON obejmuje kompleksowy zestaw rozwiązań sieciowych oraz mediów sieciowych, który umożliwia dostarczanie wysoko wydajnych aplikacji, takich jak digital signage czy e-szkoleniowych, w przystępnej cenie. Idealne dla przedsiębiorstw wielooddziałowych i agencji rządowych. Zarządzane usługi HughesON są oferowane przez Hughes jako rozwiązania end-to-end, zawierające analizę potrzeb klienta, projektowanie sieci, implementację jak również pełne wsparcie w trakcie trwania umowy.