TuneUp ogłasza wprowa-dzenie nowej wersji TuneUp Utilities

  Szybkie, stabilne komputery PC dostosowane do potrzeb zarówno początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

  TuneUp ogłasza wprowadzenie nowej wersji TuneUp Utilities, klasycznego już oprogramowania do optymalizacji systemu Windows. Niemiecki producent oprogramowania z Darmstadt, prócz obsługi systemu Windows 7, rozbudował program o liczne nowe funkcje upraszczające i ułatwiające zarówno początkującym jak i zaawansowanym użytkownikom podnoszenie wydajności komputera i jego konserwację. System Windows jest szybszy, bardziej stabilny i może być indywidualnie dostosowywany do potrzeb użytkownika. Oprogramowanie będzie dostępne pod koniec stycznia.

  TuneUp wyposażył nową wersję w prosty i wygodny interfejs użytkownika, który zawiera również przejrzysty, łatwy w obsłudze i ergonomiczny ekran wyświetlający zalecane lub wykonywane przez oprogramowanie zadania.

  Przeprojektowano wiele funkcji, które teraz umożliwiają optymalizację systemu i rozwiązywanie problemów za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

  Do nowych elementów TuneUp Utilities 2010 należą Tryb Turbo i Optymalizacja TuneUp w czasie rzeczywistym, które umożliwiają szybkie i proste podniesienie wydajność systemu Windows. Za pomocą Trybu Turbo użytkownik może wyłączyć wiele niepotrzebnych procesów wykonywanych w tle i jednym kliknięciem zwiększyć wydajność systemu.

  Optymalizacja TuneUp w czasie rzeczywistym skraca czas reakcji i czas uruchamiania programów nawet wtedy, kiedy komputer jest obciążony jednoczesną pracą wielu aplikacji. Nowy, zwięzły Raport Optymalizacji w programie TuneUp Utilities informuje o wykonanych zadaniach i rozwiązanych problemach.

  TuneUp przeprojektował również moduł Start Center. Po otwarciu programu, moduł ten informuje użytkownika w przejrzystej i zwięzłej formie o konieczności przeprowadzenia czynności optymalizacyjnych. Nowością w programie jest wyświetlany na pulpicie aplet dla systemu Windows Vista i Windows 7 informujący o stanie komputera i umożliwiający dostęp do funkcji optymalizacji.

  Więcej informacji o tych oraz innych nowych funkcjach programu firma TuneUp udostępni w momencie wprowadzenia na rynek nowej wersji TuneUp Utilities. Nowa wersja będzie dostępna już pod koniec stycznia 2010 w tej samej cenie co TuneUp Utilities 2009.