Toughbook CF-52 – szybszy i bardziej mobilny

    Panasonic Toughbook CF-52 w dwóch nowych wersjach zapewnia według producenta jeszcze większą moc obliczeniową, lepsze parametry graficzne i większą mobilność (waga 3,4 kg), niskie zużycie energii i nieprzerwaną pracę na baterii nawet przez siedem godzin.

    Modele CF-52 jako notebooki klasy semi-ruggedized są odporne na wibracje, wstrząsy i upadki. W stanie wyłączonym wytrzymują upadek z wysokości 76 cm. Nie szkodzą im nawet wahania temperatury od -20°C do +60°C ani wilgotność powietrza dochodząca do 90%. Wnętrze jest chronione przez obudowę ze stopu zawierającego magnez. Specjalne zabezpieczenie klawiatury i touchpada zapobiega dostawaniu się wody do wnętrza urządzenia.

    W regionach niedysponujących dostępem do sieci WLAN urządzenie może pracować w sieciach WWAN, w takim przypadku użytkownicy będą korzystać z opcjonalnego modułu HSPA umożliwiającego pobieranie danych z maksymalną szybkością 7,2 mb/s.

    Czytnik odcisków palców (oferowany opcjonalnie) zapewnia jednoznaczną identyfikację użytkownika. Moduł Trusted Platform (TPM), standardowo zainstalowany w urządzeniach jako wewnętrzny element bezpieczeństwa, odpowiada m.in. za identyfikację i weryfikację notebooka w sieci firmowej oraz bezpieczne kodowanie danych.

    www.panasonic.pl