Terminal operatorski RV500 firmy ASEM

  Pierwszy terminal operatorski w ofercie firmy ASEM, włoskiego producenta komputerów i monitorów przemysłowych, to ekonomiczny, kompaktowy i energooszczędny RV500.

  Terminal zbudowany jest na bazie nowej płyty głównej ASEM PXA zaprojektowanej pod kątem procesorów wykorzystujących technologię RISC. Jądrem urządzenia jest zintegrowany z płytą główną procesor Intel PXA270 (520 MHz). Wyposażony w 128 MB pamięci SDRAM oraz 64 MB pamięci Flash przeznaczonej na zasoby systemu operacyjnego Windows CE terminal jest łatwy w obsłudze.

  Architekturę RV500 opracowano do stosowania w warunkach przemysłowych – wykorzystano procesory zużywające niewielką ilość energii i niewymagające chłodzenia, a standardowe dyski twarde zastąpiono odporną na wstrząsy pamięcią Flash, zabudowaną na płycie głównej. RV500 wyposażony został w dotykowy kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 8,4”, o rozdzielczości obrazu 800×600 pixeli, z rysikiem ułatwiającym obsługę.

  Dzięki kompatybilności z systemem mocowania VESA-75 terminal można zamontować na ramieniu, co znacznie ułatwia operatorowi sterowanie maszyną, zwłaszcza niewielkich rozmiarów.

  Wyłącznym dystrybutorem produktów ASEM w Polsce jest firma Sabur.

  www.sabur.com.pl