Systemy HA: zbędny luksus czy biznesowa konieczność?

Rozwiązaniom wysokiej dostępności poświęcony będzie październikowy IBM System i5 Solutions Roadshow. Spotkania z aktualnymi i potencjalnymi użytkownikami platformy IBM System i5, menedżerami i specjalistami IT zaplanowane zostały w trzech miastach:

  • 17 października w Warszawie,
  • 18 października w Katowicach,
  • 19 października we Wrocławiu.

Ten cykl konferencji jest pierwszą od wielu lat kompleksową prezentacją rozwiązań High Availability dostępnych na rynku. Każdą konferencję podzielono na dwie części. W pierwszej – zatytułowanej „Wysoka dostępność dla IBM System i5” – polscy i zagraniczni partnerzy handlowi IBM przedstawią rozwiązania zapewniające dostęp do danych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Silpol i Trader’s zaprezentują Quick-EDD, a Talex i i Tera – system Echo2 HA. Winuel z Lakeview Technology pokażą Mimix, a Crede Experto i Vision Solutions – system Orion. W programie przewidziano również prezentacje platformy IBM System i5 i zasilaczy awaryjnych APC.

W części drugiej uczestnicy będą mogli zapoznać się z praktycznymi, biznesowymi zastosowaniami rozwiązań HA. Organizatorzy zaplanowali dwa panele – warsztaty i pokazy na żywo. Dodatkową atrakcją na zakończenie każdego dnia roadshow będzie możliwość zdobycia nagród głównych – UPS-ów APC CyberFort 700VA ufundowanych przez APC Poland oraz nagród pocieszenia.

Patronat medialny nad IBM System i5 Solutions Roadshow objęły redakcje: CRN, ITLife.pl, MSI Polska oraz Biznes Wrocławski.

Szczegółowe informacje

www.system-i5.pl