System obiegu dokumentów w ORLEN Projekt SA

    W kwietniu br. Arcus SA rozpoczął wdrożenie systemu zarządzania procesami oraz obiegiem informacji Vario.BPM w Orlen Projekt SA. Zakres działalności Orlen Projekt obejmuje wszystkie procesy etapu inwestycyjnego dla przemysłu petrochemicznego, rafineryjnego i chemicznego, począwszy od opracowania koncepcji przez poszczególne fazy projektowania, kompletację dostaw po realizację i rozruch.

    Zaprojektowany system obiegu dokumentacji, oprócz zarządzania każdym dokumentem, który wpływa do firmy oraz jest w niej wytwarzany, będzie wspierał rzeczywiste procesy zachodzące w firmie, w szczególności kontakt z klientem, projektowanie, zakupy oraz nadzór autorski i nadzór nad realizacją inwestycji.

    – System zarządzania obiegiem dokumentacji zaprojektowany przez Arcus SA pasuje do specyfiki działalności biura projektowego. Wybierając firmę Arcus, braliśmy również pod uwagę jej bogate doświadczenie w zakresie wdrożeń systemów WFM (obiegu dokumentów), także w naszej branży – komentuje Grzegorz Głuszek, kierownik Działu Handlowego Orlen Projekt SA.