SWsoft w Polsce

Firma SWsoft, producent oprogramowania do automatyzacji oraz wirtualizacji serwerów, z którego produktów korzysta ponad 10 000 klientów w ponad 100 krajach, 26 czerwca 2006 r. ogłosiła otwarcie przedstawicielstwa w Polsce. Szefem polskiego oddziału z siedzibą we Wrocławiu został Jan Lekszycki. Będzie odpowiedzialny za sprzedaż oraz promocję produktów SWsoft w Polsce, Czechach, Słowacji oraz na Węgrzech.

Jan Lekszycki

szef polskiego

oddziału SWsoft

– Zarząd SWsoft zdecydował się na otwarcie biura w Polsce ze względu na dynamiczny rozwój rynku technik informatycznych – wyjaśniał Jan Lekszycki. – Widzimy w Polsce oraz pozostałych krajach naszego regionu ogromny potencjał.

Oferta SWsoft skierowana jest do firm telekomunikacyjnych i hostingowych, niezależnych dostawców oprogramowania oraz klientów korporacyjnych. Do najbardziej znanych produktów SWsoft należą: Virtuozzo, Plesk, SiteBuilder, HSPcomplete i PEM. Udostępniają one zintegrowane rozwiązania do wirtualizacji, zarządzania usługami hostingowymi, kreacji stron WWW oraz do całościowej automatyzacji centrów danych.

W czerwcu bieżącego roku SWsoft Polska podpisała umowę dystrybucyjną z firmą DomainMaker zajmującą się rejestracją i obsługą domen. Do klientów SWsoft w Polsce należy także firma Ogicom – dostawca usług internetowych.

www.swsoft.com