SunSystems dla Aurys Lustra

Hogart zakończył 2 stycznia br. wdrożenie dodatkowych funkcji oprogramowania SunSystems w firmie Aurys Lustra, w tym nowych modułów w obszarze obsługi sprzedaży, zakupów i magazynu.

Aurys Lustra z grupy Saint Gobain należy do europejskiej sieci firm Business Unit Mirrors & Furniture, która wyspecjalizowała się w uszlachetnianiu szkieł i luster dla przemysłu meblarskiego. Reprezentowana jest w ośrodkach przemysłowych na terenie Niemiec, Francji, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii i Polski.

Współpracę z firmą Hogart w zakresie doboru i wdrożenia oprogramowania SunSystems spółka Aurys Lustra rozpoczęła w roku 2000. W 2004 roku wdrożono nowe moduły SunSystems z komplementarnymi produktami takimi jak: Intrastat, obsługa integracji z systemem kadrowo-płacowym oraz elektroniczne generowanie płatności bankowych.

W ramach realizowanego nowego projektu wdrożono również pakiet analityczno-raportowy SunSystems Vision, który umożliwia zbudowanie niezbędnych raportów zgodnie z wymaganiami korporacyjnymi i lokalnymi.