Softlab SQL w firmie PAGO

    Wdrożony w PAGO system Softlab SQL kompleksowo wspiera zarządzanie przedsiębiorstwem m.in. w takich obszarach, jak: finanse i księgowość, kadry i płace, środki trwałe, logistyka i sprzedaż, obsługa obrotu ilościowo-wartościowego magazynu wysokiego składowania, zarządzanie chłodnią oraz rozliczenia usług dodatkowych.

    Softlab SQL obsługuje procesy biznesowe związane ze składowaniem towarów własnych oraz powierzonych. Usprawnia pracę dzięki rozbudowanym mechanizmom wspomagania i wymiany informacji, takim jak automatyczny pomiar wagi i temperatury, ścisłe powiązanie palety z towarem, mechanizmy optymalizacji rozmieszczenia palet w magazynie.

    Podczas realizacji zamówienia wykorzystywany jest mechanizm wspomagania wyboru palet w zależności od: daty produkcji lub ważności, nr. katalogowego, nr. weterynaryjnego, atestu, przez wskazanie dostawcy lub konkretnej partii towaru, wybranie lokalizacji palety w magazynie albo określenie jej rozmiarów. Ewidencjonowanie towaru w magazynie wykonywane jest z dokładnością do lokalizacji paletowej i regałowej, z zachowaniem pełnego śledzenia partii oraz z możliwością kontroli i podglądu realizacji zadań online.