Seminarium Pro-face HMI w kopalni soli Wieliczka

Firma Pro-face z Grupą MPL zorganizowała 29 kwietnia seminarium w kopalni soli Wieliczka. Wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem w środowisku branżowym, o czym świadczy przybycie ponad 60 przedstawicieli z różnych firm, zakładów przemysłowych jak również uczelni technicznych.

Podczas spotkania zaprezentowano nowoczesne rozwiązania firmy Pro-face, wsparte ponad 30-letnim doświadczeniem w dziedzinie HMI. Na szczególną uwagę zasługuje nowa linia paneli operatorskich z wbudowanym sterownikiem PLC oraz funkcje paneli serii GP3000. Funkcje multimedialne w HMI, dodatkowe narzędzia wspomagające użytkowników sterowników Siemens, Mitsubishi Electric czy Omron to unikalne funkcje paneli Pro-face. W bogatej ofercie HMI można znaleźć zarówno ekonomiczne rozwiązania z wbudowanymi We/Wy, jak również zaawansowane jednostki z pełnym interfejsem komunikacyjnym CAN-OPEN do obsługi dużych systemów sterujących.

Oferta firmy Pro-face w zakresie dotykowych urządzeń do wizualizacji zapewnia optymalny wybór właściwego interfejsu komunikacji dla projektowanej aplikacji. Podczas seminarium zaprezentowano także najnowszą wersję oprogramowania GP-Pro Ex 2.2., które skraca czas projektowania, jest intuicyjne oraz ma wbudowany symulator pracy urządzenia HMI.

Przemysłowe komputery panelowe, multimedialne pulpity operatorskie, oprogramowanie umożliwiające tworzenie raportów i integrację z bazami danych znajdują zastosowanie praktycznie w każdej branży przemysłu.

www.mpl.pl

www.proface.com